VÁNOČNÍ TURNAJE

Tradice florbalových Vánočních turnajů v Hodoníně sahá až k roku 2010, kdy se začaly mezi Vánocemi setkávat nejmenší dětské kategorie. Od té doby se hodonínský turnaj stal mezinárodním měřením sil týmů z celé ČR a Slovenska. 

Mezi tradiční návštěvníky turnaje patří Sparta Praha, FBC Ostrava, Vsetín, Šternberk, Trenčín a jiné. V současné chvíli probíhají turnaje v kategoriích od přípravky, až po dospělé.

Po vánoční palubovce se probíhaly takové florbalové persony, jako je Matyáš Šindler, Jirka Besta a jiní, kteří se zapsali, nebo stále zapisují do kroniky Českého florbalu. Součástí celé akce je i setkání trenérů, kteří spolu debatují a sdílí své zkušenosti a mohou je tak dále šířit do trenérské komunity.

Speciální kategorii a místo na mapě florbalových turnajů je vyhlášený Memoriál Slávka Jandory, který tradičně připadá na 26. 12. V tento den se setkávají hráči z celé země, aby uctili památku trenéra Jandory, který na přelomu tisíciletí vdechl florbalu život a získal se svými týmy řadu ocenění.

Více informací získáte na info@florbalhodonin.cz.