Starší žáci | za nula…

So staršími žiakmi sme absolvovali ďaľšie 2 zápasy vrámci 2. koša ligy. Našim cieľom bolo vyhrať oba zápasy a zotrvať v 2. koši.

Prvý zápas so Vsetínom bol od začiatku veľmi vyrovnaný, no postupne vďaka našim vylúčeniam nám súper odskočil a zápas skončil našou prehrou 4:8.

So Slováckom to bol úplne iný zápas. Väčšinu zápasu sme súpera tlačili a 2 tretiny aj viedli, no poslednú tretinu sme nezvládli, kedy súper 3 gólmi skóre otočil a následne pridal ešte ďalsie 2 góly pri našom pokuse o hru bez gólmana. Konečný výsledok 4:7 vyznieva dosť kruto na to, že sme súpera väčšinu zápasu tlačili. „No na krásu sa nehrá a naša extrémna neefektivita a individuálne chyby definovali nie len posledné 2 zápasy, ale celkový náš herný prejav za posledné 2 mesiace,“ dodává šéftrenér klubu Aleš Možnár.

„Aktuálne bojujeme viac so sebou ako so súpermi a na tom musíme zamakať. Občas treba zažiť pád, aby si človek vážil to, že víťazstvá neprídu samé. Na záver mi neostáva len poďakovat Vsetínu aj Slovácku za kvalitné zápasy a Floho rodine za podporu.?? Určite nás prídite podporiť aj na budúce. Spolu sme silnejší!? uzavírá Možnár.