STRŽI | PRVNÍ KOŠ NÁM NEUNIKL

STRŽI | Po expresnom postupe z 3. koša do 1. koša nás na úvod čakali skutočne pikantné zápasy. Najskôr derby s Očov Hodonín a následne srdcovka proti Bulldogs Brno.

Oba zápasy boli veľmi vyrovnané. S Očovom to bolo viac o bojovnosti a súbojoch. V zápase bolo cítiť extra nasadenie a emócie prirodzené pre „mestské derby“. Zápas sme nakoniec urvali v 3. tretine, kde sme odskočili na 2 góly a to sa ukázalo ako rozhodujúce napriek presilovkovému gólu zo strany Očova asi minútu pred koncom. Následne sme si už záver postrážili a mohli sa radovať z víťazstva 6:5.

Druhý zápas s Bulldogs ponúkol presne opačný priebeh. Vyrovnaný zápas sa zlomil keď Bulls odskočili na 2 góly a nám sa v závere podarilo len znížiť na konečných 4:5 v náš neprospech.

Oba zápasy rozhodli najmä individuálne chyby v obrannej činnosti a napremienanie gólových šancí. Opäť sa nám ukázala naša nevyrovnanosť v hernom prejave, kedy pod tlakom prestávame hrať naše kombinačnú hru. No hráčov chcem pochváliť za ich nasadenie a ako skvelo zvládli oba zápasy takticky. Potešilo ma ako sme sa dokázali rýchlo adaptovať na zmenu len po pár tréningoch.

Veľmi tesné vsledky ukazujú vyrovnanosť všetkých tímov v 1. koši a tak je sa načo tešiť. Hráčom ešte raz ďakujem za kvalitný výkon, Floho rodine za podporu a súperom za super zápasy.?

Vidíme sa na ďalších zápasoch. Spolu sme silnejší!?