TURNAJ ELÉVŮ Brno, 19. – 20. 5.

Tento víkend 19. – 20. 5. se vybraní elévové našeho klubu zúčastní 3. ročníku TURNAJE ELÉVŮ, který se odehraje na sportovišti Sokola Brno I., ve dvou halách.

Sraz všech bude v sobotu 19.5. v 11 :15 na adrese sportoviště : Kounicova 685/20, 602 00 Brno-střed-Veveří.

Na turnaji se představí 20 týmů ve čtyřech skupinách. Náš klub byl vylosován do skupiny C, ve které naši borci svedou boje ve 12:10 s SK K2 Prostějov, ve 13:55 s FBC Přerov Žraloci, v 16:50 s FBC Dragons green a v 18:00 s FBŠ Hattrick Brno A. První tři týmy ve skupině postupují do osmifinále play- off, čtvrtý a pátý tým ze skupiny do předkola play-off. Turnaj je dvoudenní, kdy bude sraz v neděli, se rozhodne až dle našeho umístění ve skupině. Přibližné časové rozmezí turnaje je v neděli od 7:45, kdy se hrají předkola play-off až po 15:00, kdy proběhne finálový zápas.
Protože prodlevy mezi jednotlivými zápasy jsou docela dlouhé, máte možnost dalšího sportovního a zábavního vyžití v multifunkčním areálu Sokola Brno I.
V sobotu 19.5. tady proběhne 5. ročník tradičního Festivalu zdravého pohybu a brněnského sportu. Od 13:00 – 18:00 na stadionu Sokola Brno, který těsně sousedí s halou, si mohou děti i dospěláci vyzkoušet různé sporty a zasoutěžit si.
Víkend bude hodně náročný, fanoušci nechť se vybaví dobrými hlasivkami, trpělivostí, správným srdečním tepem a velkou svačinou. Přijeďte si turnaj užít!
Nominace hráčů na turnaj proběhnou od úterka na trénincích.
Naši kluci válí, je to fakt paráda – o vítězství se perou a už hru ovládaj!!! 

Hej, hej, hej – FloHo ten je nej!!!