Chceme hrát kvalitní florbal a předvést tu dřinu na hřišti

Po velkých kategoriích do sezony postupně nastoupí také kategorie “malé”. První z nich bude tým mladších žáků, který bude z velké části k zápasu v pětkovém florbale nastupovat úplně poprvé. Opírat se bude nejen o zkušené borce Viktora Bělocha a Toma Grofa, ale také o zkušenou trenérku, Denisu Tůmovou.

Dendo, ty jako hlavni trenérka elévků a mladších žáků. Jak hodnotíš letošní přípravu na sezónu? Přece jen si absolvovala všechna soustředění…
Letošní přípravu hodnotíme velmi dobře, z mého pohledu jsme dětem dali hodně zabrat, abychom dohnali část ztracené sezóny. Uvidíme, jak si to všechno sedne.
Tým se po pandemii změnil. V čem vidíš největší změnu ze své pozice ty?
Všichni jsou větší, než já. 🙂 Změnu dále vidím ve stmelení týmu. Děti fungují víc jako tým, než jako jednotlivci. A ve hře spolu začali mluvit.
O víkendu Vás čekají první zápasy. Mas nějaké cíle, které chcete přenést do hry?
Určitě bych ráda viděla na turnaji právě tu týmovost. A aby si to děti užily. Pro většinu to bude první turnaj na velkém hřišti, kde se hraje 5+1. Tak uvidíme, jak nám to půjde. Ale necháme na hřišti všechno!
V týmu budou i hráči, kteří si stihli odbít premiéru za starší žáky. Budou to ti hlavní tahouni?
Já osobně je hrát neviděla, ale doufám, že budou motivovat ostatní z týmu k tomu, aby ještě víc zabrali a soupeřům ukážeme, že jsme dojeli hrát kvalitní kombinační florbal a samozřejmě vyhrát!