STARŠÍ ŽÁCI: sobota 21.9., Kyjov

Premiérově v této sezoně naskočí naši hráči, kteří dorostli do kategorie starší žáci, do soutěže Českého florbalu, do Jihomoravského přeboru starších žáků, skupiny B. První soutěžní klání náš tým starších žáků zavede v sobotu 21.9. do kyjovské sportovní haly SOU, na adresu Havlíčkova 1223/17, Kyjov. Na mapě zde.

Systém soutěže: 11 družstev, dvoukolově hraje každý s každým, družstvo odehraje na turnaji 2 utkání dle rozpisu. Hrací čas: 3 x 12 minut čistého času, 3 minuty přestávka.

Sraz všech bude v Kyjově v 10:30.  Našimi soupeři budou v 11:05 F.A.T.R. Dubňany a ve 13:15 FbC Floorbee Orel Uherský Brod. Konec bude ve 14:15.

Nominováni na turnaj byli: Šimon Brovják, Šimon Hanák, Vojta Jež, Lukáš Kolínek, Patrik Korčák, Vojta Král, Tomáš Machálek, Tobiáš Ondrouch, Samuel Rozboril, Filip Ryška, Pavel Vrbík, Adam Zavoral a golman Filip Jelínek

Motto turnaje:

**Úspěšná soutěž je pro mě taková, ve které do všeho, co dělám, dávám svých 100%.**

Simone Arianne Biles, je jednou z nejlepších gymnastek historie, jakožto čtyřnásobná olympijská vítězka a čtrnáctinásobná mistryně světa včetně čtyř zlat z víceboje. V únoru 2017 převzala jako první gymnastka cenu Laureus, označovanou za sportovního Oscara.