TURNAJ ELÉVŮ, 18.5. – 19.5., Brno

O víkendu 18. 5. – 19. 5. se vybraní elévové našeho klubu zúčastní 4. ročníku TURNAJE ELÉVŮ  O pohár starosty Sokola Brno I., aby zde poměřili své síly s týmy, se kterými se během ligové sezony nepotkají.

Turnaj se odehraje na třech hřištích sportovní haly Sokola Brno I. Sraz všech bude v sobotu 18.5. v 10:30 na adrese sportoviště: Kounicova 685/20, 602 00 Brno-střed-Veveří. Na mapě zde.

Na turnaji se představí 22 týmů ve čtyřech skupinách, ve dvou skupinách po 5-i týmech a ve dvou po 6-i týmech. Náš tým byl vylosován do šestičlenné skupiny D.

Rozpis zápasů našeho týmu ve skupině:

  • sobota 11:10 (hřiště 3) – FBS Olomouc
  • sobota 13:30 (hřiště 2) – FBC Dragons Kyjov
  • sobota 14:40 (hřiště 1) – ASK Bystřice nad Perštejnem
  • sobota 15:50 (hřiště 3) – K1 Florbal Židenice
  • sobota 18:45 (hřiště 2) – Galaktikos Bratislava

Hrací čas ve skupině je 2 x 8 minut čistého času, stejně tak o umístění o 5. – 22. místo, v osmifinále a čtvrtfinále se bude hrát 2 x 10 minut čistého času a v semifinále, o 3. a 1. místo 2 x 12 minut čistého času.

První tři týmy ve skupině postupují do osmifinále play- off, čtvrtý a pátý tým ze skupiny do předkola play-off, poslední týmy z šestičlenných skupin nepostupují do play-off a sehrají spolu zápas o 21.místo. Turnaj je dvoudenní, v Brně přespávat nebudeme, v sobotu po odehrání zápasů ve skupinách se vrátíme po 20:00 domů a v neděli ráno znovu vyrazíme směr Brno. Kdy bude sraz v Brně v neděli, se rozhodne až dle našeho umístění ve skupině. Přibližné časové rozmezí turnaje je v neděli od 7:45, kdy se hrají předkola play-off až po 15:15, kdy proběhne finálový zápas.

Nominování na turnaj byli tito borci: Šimon Brovják, Tomáš Grof, Vojta Jež, Lukáš Kolínek, David Kubeš, Martin Minařík, Tobiáš Mráka, Tonda Ondrouch, Adam Vrba, Pavel Vrbík, Tomáš Vrbík, Mikuláš Zaňát a golman Vojta Drobeček
 
S sebou kartičky zdravotní pojišťovny, oba dresy – kdo má svoje, florbalku, sálovky, brankáři – výstroj, láhev na pití, klubové trika a mikiny – děti, fanouškovské trika a mikiny – rodiče, malou svačinku, lze využít občerstvení v bufetu přímo na hale nebo také nabídku jídel z početných restaurací v okolí haly.
FloHokára na turnaj nepojede, je třeba, aby jsme se všichni dopravili osobními vozy. Kdo bude potřebovat domluvit dopravu, nechť se obrátí na H. Královou, tel. č. 724 068 873.
Více informací k turnaji najdete na www.turnajelevu.cz
Víkend bude hodně náročný, fanoušci nechť se vybaví dobrými hlasivkami, trpělivostí a správným srdečním tepem. Pojeďme si všichni turnaj užít! 🙂