MLADŠÍ ŽÁCI: neděle 31.3., Slavkov u Brna

Předposlední, devátý, turnaj Jihomoravské ligy v kategorii mladší žáci se odehraje v neděli 30.3. na slavkovském bojišti – na sportovní hale při ZŠ. Sraz ve Slavkově bude v nedělní dopoledne v 10:30.

Adresa haly: Komenského náměstí 495, Slavkov u Brna, 684 01

V 11:10 naše kluky a holky čeká jistě emocemi nabitý zápas s aligátory z FbC Aligators Sokol Bučovice, ve 12:20 se postaví tváří v tvář dalším aligátorům z FbC Aligators Brumovice, ve 14:05 se strhne napínavá bitva s týmem T.J. Sokol Břeclav a celý turnaj v 15:15 zakončíme soubojem s domácím FBC Slavkov. Konec turnaje bude asi v 15:45.

Nominováni byli:

mladší žáci – Lucka Benadová, Libor Bui, Vojta Král, Tomáš Machálek, Šimon Mráka, Tobiáš Ondrouch, Eliška Rosková, Samuel Rozboril, Filip Ryška, Adam Zavoral

a vypomůžou jim i elévové – Šimon Brovják, Mirek Kalužík, Lukáš Kolínek, Martin Minařík, Adam Vrba, Pavel Vrbík, Tomáš Vrbík + golmani Filip Jelínek a Ríša Žiška

Motto tohoto turnaje zní:

“Pokud chceš být nejlepší, musíš být skvělý na všech úrovních, nejen fyzicky, ale i psychicky. Buď všestranný. Na žádné oblasti nepracuj víc nebo míň. Existuje jediný recept. Na všem pracuj maximálně.”

Cristiano Ronaldo, portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016