MLADŠÍ ŽÁCI: neděle 3.3., Hodonín

Neděli 3.3. si florbalem zpestří i mladší žáci. Po sedmé v této sezoně nastoupí k turnaji Jihomoravské ligy, tentokrát na domácí půdě haly TEZA. Turnaj je pořadatelsky v rukou našeho klubu, proto je třeba, aby děti byly na hale již v 7:30 a pomohly s nachystáním hřiště.

Celý turnaj zahájíme v 8:30 utkáním s TJ Sokol Hovorany. Strážnicko – lanžhotsko – hovoranský tým nás umí pěkně potrápit. Minule nám zápas s nimi nevyšel úplně dle našich představ. Jak si povedou naši mlži v tomto zápase?

V 10:15 pokračujeme druhým zápasem s týmem Orel Dolní Bojanovice. To bude souboj, který má pro nás po novém roce nový rozměr 🙂

Nevyzpytatelný tým F.A.T.R. Dubňany proti nám již jednou sahal po bodech… Jak se bude zápas vyvíjet nyní? Ukáže se ve 12:00.

A na závěr ve 13:45 naše hráče a hráčky čeká sladká tečka celého turnaje, utkání s FbC Aligators Sokol Bučovice… na které se obzvláště “těšíme”! 🙂 Konec bude asi ve 14:15.

Nominováni na turnaj byli: Lucie Benadová, Šimon Brovják, Šimon Hanák, Vojta Jež, Patrik Korčák, Vojta Král,  Kuba Lesovský, Tomáš Machálek, Vít Mikulica, Šimon Mráka, Tobiáš Ondrouch, Eliška Rosková, Samuel Rozboril, Filip Ryška, Pavel Vrbík, Adam Zavoral + golmani Vojta Drobeček a Ríša Žiška

Motto turnaje:

“Neexistují žádná tajemství o úspěchu. Je to výsledek přípravy, tvrdé práce a učení se z chyb.”

Colin Powell, americký politik a penzionovaný generál, 65. ministr zahraničních věcí Spojených států amerických