ELÉVOVÉ: neděle 6.10., Hodonín

Druhý turnaj v rámci Jihomoravské ligy odehrají  naši elévové  v neděli 6.10. na půdě základní školy Očovská Hodonín. Sraz všech bude na škole v 8:15.

Adresa ZŠ: Očovská 3835/1, 695 01 Hodonín (vchod z ulice Milíčova)

V 8:55 naši pyžamáři nastoupí proti hráčům TJ Sokol Lanžhot, v 10:10 sehrají zápas s aligátory z FbC Aligators White, v 11:00 s domácím týmem ŠSK ZŠ Očovská Red a v 11:50 na ně čeká souboj se škorpiony F.A.T.R. Dubňany. Závěrečný hvizd píšťalky pro naše borce a borkyni zazní tělocvičnou asi ve 12:15.

Nominováni byli: Samuel Barát, Nicol Dlabalová, Tomáš Grof, Vojta Kratochvíla, David Kubeš, Tobiáš Mráka, Kuba Novozámský, Tonda Ondrouch, Matyáš Rosek, Martin Složil, Mikuláš Zaňát + golman Vojta Drobeček

**Schopnosti ukazují, co byste mohli udělat. Motivace určuje, co uděláte. Přístup rozhoduje o tom, jak dobře to uděláte.**

Lou Holtz je bývalý trenér amerického fotbalu. Na univerzitní úrovni drží několik rekordů – dokázal například jako jediný v historii dovést čtyři různé týmy k umístění v top 20 na konci sezóny. V roce 2008 byl uveden do Síně slávy univerzitního amerického fotbalu.