PŘÍPRAVKA: sobota 27.4., Kyjov

Poslední ligový turnaj této sezony je i před našimi hobbítky. Odjedou jej sehrát v sobotu 27.4. na sportovní halu do Kyjova. Sraz na hale bude v 8:30.

Adresa sportovní haly SOU Kyjov: Havlíčkova 1223 / 17, Kyjov

V prvním zápase v 9:00 našimi soupeři budou hráči ze ŠSK ZŠ Očovská Hodonín, v 9:40 sehrají kluci s Nikitou a Natašou zápas s FbC Aligators Šitbořice Moutnice, v 10:40 nastoupí proti FBC Slavkov a šňůru zápasů zakončí v 11:40 utkáním s FbC Aligators Šitbořice Klobouky. Konec turnaje bude ve 12:00.

Nominovaní hráči na turnaj: Samuel Barát, Nicol Dlabalová, Jirka Handel, Michal Jahoda, Tobiáš Mráka, Honza Myšulka, Matyáš Rosek, Matěj Ryška, Natálka Sarofinová, Martin Složil a golman David Turner

Motto turnaje je:

**Na cestě budou překážky. Budou tam pochybovači. Budou tam chyby. Ale když budeš tvrdě pracovat, nebudou tam žádné limity.**

Michael Phelps, americký plavec, držitel rekordního počtu 28 olympijských medailí, z toho 23 zlatých.

50 – tolik mil (80,46 km) naplaval týdně v rámci své přípravy na OH v Pekingu, kde získal rekordních 8 zlatých medailí. 0 – tolik volných dní si podle svého trenéra, Boba Bowmana, vybral Michael Phelps během pětiletého tréninkového cyklu před OH v Pekingu.