STARŠÍ ŽÁCI: sobota 2.3., Lužice

Po více než dvouměsíční herní pauze se mohou radovat naši hráči a hráčky, kategorie starší žáci, z dalšího turnaje Orelské florbalové ligy, hrát se bude v sobotu 2.3. v domácím prostředí sportovní haly v Lužicích. Náš tým čeká dohrávka zápasu s Rousínovem, takže nastoupí mimořádně ke třem zápasům.

Sraz všech bude na sportovní hale v Lužicích v 8:30, konec po 14:00.

Adresa haly: U Stadionu 982/18, Lužice

Rozpis turnaje:

09:00 Zápas číslo 1: Gepardi DDM Helceletka Brno : Florbal Hodonín
09:45 Zápas číslo 2: Šlapanice : Dolní Bojanovice
10:30 Zápas číslo 3: Gepardi DDM Helceletka Brno : FBC Rousínov
11:15 Zápas číslo 4: Šlapanice : Koryčany
12:00 Zápas číslo 5: Dolní Bojanovice : Florbal Hodonín
12:45 Zápas číslo 6: FBC Rousínov : Koryčany
13:30 Zápas číslo 7: FBC Rousínov : Florbal Hodonín

Nominování na turnaj byli: Lucie Benadová, Michael Fišer, Patrik Korčák, Vojtěch Král, Tomáš Machálek, Vít Mikulica, Lukáš Pazdera, Eliška Rosková, Samuel Rozboril, Denisa Tůmová, Pavel Vrbík, Adam Zavoral + golman Ríša Žiška

Turnajové motto:

Pamatuji si, jak jsme ve škole psali na papír, kdo chce mít jakou práci. Napsal jsem, že chci být fotbalistou, ale paní učitelka mi řekla, že fotbalista není povolání. Řekla také, že profesionálním fotbalistou se stane jen jedno dítě z tří set a zeptala se mě, jestli si myslím, že já budu tím jedním. Řekl jsem, že budu a všichni moji spolužáci se mi začali smát.

 Frank Lampard, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob