Přípravka válela na Želvě v Dubňanech

Nový rok, nové výzvy. Přípravka se letos poprvé představila na turnaji v Dubňanech. Na turnaj jsme chtěli vyslat téměř 4 lajny, ale bohužel kvůli zdravotním neduhům šlo do boje nakonec osm hráčů a hráček.

Postupně se děti utkaly s týmy Dubňan a dvakrát Očova. V prvním utkání – jsme se opět nevyhnuli problémům a museli jsme zachraňovat zápas do posledních  minut. „Byl to klasický první zápas. Vypadá to, že se nám podařilo dětem vštípit, že kombinace je cesta i z pekla. Spousta dobrých pohybů, gest na hřišti a pokusů o souhru tomu jen nahrává. Jsem velmi potěšen i s přípravou na zápas, na které musíme u těchto malých hobbitků stále pracovat,“ dodává šéftrenér klubu, Tomáš Pokovič.

V dalších utkáních náš tým ukazoval zlepšující se koncentraci, hru a i výkon. „Je vidět, že hráči jako je Brácha Mráka, nebo Maty Ryška jsou opravdu pro náš klub velkým příslibem. Moc nás potěšil i gól Stellinky „Giny“ Jelínkové, která málem protrhla síť,“ dodává s úsměvem Pokovič.

Další dvě utkání jsme ovládli 5:2 a 9:1.

Výsledky:

  • FloHo x FATR 3:3
  • FloHo x Očov A  5:2
  • FloHo x Očov B 9:1