ELÉVOVÉ: sobota 13.10., Lužice

V sobotu 13.10. 2018 se poprvé v této sezoně představí náš klub v roli pořadatele. Na sportovní hale v Lužicích budeme pořádat první turnaj v rámci Orelské florbalové ligy elévů, divize východ.

Sraz všech bude na naší „domovské“ hale v Lužicích v 8:45. Pro naše nováčky z řad elévků – adresa sportovní haly: U Stadionu 982/18, 696 18 Lužice

Naše děti pod vedením trenéra Pauluse čeká trojporce utkání. V prvním zápasu v 9:25 se naši elévové postaví proti soupeři z Domanína, s nímž jsme i v minulé sezoně v této kategorii sváděli boje o děrovaný míček. Druhé utkání v 10:15 odehrajeme s týmem FBC Valtice, s nímž jsem se potkávali v přípravkářské kategorii a poslední utkání v 11:05, jímž uzavřeme celý turnaj, odehrajeme proti silnému, ale nikoli neporazitelnému, soupeři z FbC Florbee OREL Uherský Brod. Končíme asi ve 12:00.

Přikládáme radu od top hráče florbalu Mikko Kohonena:

„Pokud chcete být ve florbale úspěšní, musíte si věřit. Pokud si budete věřit, každou činnost děláte lépe a rychleji. Pokud se bojíte, že uděláte chybu, vaše hra bude pomalejší a šance zmizí. A právě trénink zvyšuje sebedůvěru. Dělejte věci, při kterých se cítíte dobře a ten dobrý pocit šiřte i na spoluhráče, oni vám pomůžou být lepším.“

A proto směle do práce a tréninků.

Nominováni na turnaj byli tito hráči: Capita, Dlabalová, Grof, Kalužík, Kratochvíla, Kubeš, Minařík, Mráka T., Novotný P., Rosek, Vrba, Vrbík T.  a golman Drobeček

Nominované děti dostanou na trénincích ve středu i lístky. Na turnaj dětem s sebou přibalte i průkazky zdravotní pojišťovny.

Soupeře do úzkých dostaneme a body z Lužic přivezeme !!!