MLADŠÍ ŽÁCI : neděle 30.9., Hodonín

První turnaj Jihomoravské ligy, v naší nejpočetnější kategorii mladší žáci, odehraje náš tým v domovském prostředí na hale TEZA v Hodoníně v neděli 30. září.

Sraz na hale bude již v 8:00, končíme ve 14:00.

Hned v úvodním prvním utkání v 8:30 čeká naše kluky s Elis na rozproudění krve nám známý soupeř tým ŠSK ZŠ Očovská Hodonín B, s nímž jsme poměřovali síly v přátelském utkání předminulou neděli, v 9:40 nastoupíme proti F.A.T.R. Dubňany, v 11:25 proti soupeři nám známému z Orelské florbalové ligy – OREL Dolní Bojanovice a poslední duel sehrajeme ve 13:10 proti týmu, s nímž jsme se potkávali v elévkovské kategorii, TJ SOKOL Hovorany.

Pro velkou část dětí to bude první ostrá premiéra na velkém hřišti, 2 x 10 minut čistého času, systémem hry 5 na 5 na jeden snižovač.  Přejeme našim dětem úspěšný vstup do nové sezony.

Nominováni na turnaj byli : Brovják, Bui, Hanák, Jež, Korčák, Král, Lesovský, Machálek T., Mikulica, Mráka Š., Ondrouch T., Rosková, Rozboril, Ryška F., Vrbík P., Zavoral + golmani Jelínek a Žiška. Lístky již tato kategorie dostávat nebude, jen dětem nominaci ústně oznámíme na tréninku.

Hrajeme doma, přijďte naše hráče a hráčku podpořit.

Hou, hou, hou – kluci a Elis z FloHo už zase bojujou!!!