Mladší žáci předvedli skvělý výkon v Křenovicích

K letošnímu poslednímu turnaji Orelské ligy vyjel klub Florbal Hodonín v kategorii mladších žáků. Tým držel výborný střed tabulky ve své premiérové sezoně. Tuto kategorii tvoří zejména hráči elévů, kteří doplňují šest mladších žáků, kteří věkově spadají do této kategorie.

Mladší žáci Florbal Hodonín - Křenovice
Mladší žáci Florbal Hodonín – Křenovice

V prvním utkání porazil tým z Hodonína domácí z Křenovic 5:4. Ve druhém utkání proti lídrovi soutěže týmu FbC Aligators, který tvoří dívky bojoval hodonínský klub, jako lev, bohužel podlehl prvnímu týmu 7:4.

“Moc mě potěšil výkon našich hráčů. Pořád je co zlepšovat, ale těší mě, že se projevily věci, které trénujeme. Skvělé je, že jsme dokázali hrát vyrovnaně a velmi dobře proti dětem, které jsou ve většině případů o 3 – 4 roky starší, než naši hráči. To je skvělá vizitka našeho klubu,” dodává Jiří Wagner, předseda klubu Florbal Hodonín.